Planując zwiedzanie sporej ilości atrakcji, warto rozważyć zakup karnetu, w którym mamy pakietowane najważniejsze atrakcje miasta. W Dubaju jest kilka rozwiązań, a poniżej przegląd miejskich karnetów.

Dubai Unlimited Atraction Pass

Karnet drogi, ale za to oferujący wszystkie najważniejsze atrakcje miasta. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wykorzystać maksymalnie czas spędzony w Dubaju. Kupujemy go w opcji na 3 lub 5 dni. Karnet obsługuje firma iVenture, która słynie z tego typu rozwiązań w wielu miastach na świecie. Po kupieniu karnetu otrzymamy dostęp do aplikacji, gdzie będziemy mogli planować zwiedzanie wybranych atrakcji.

The Dubai Pass

Karnet łączący wjazd na Burj Khalifa (piętra 124, 125) oraz wycieczkę na safari. Możliwość pozjeżdżania na desce na piasku oraz wybranie opcje z quadami na pustyni. Największym plusem tego karnetu jest jednak kupon rabatowy 10%, który wykorzystamy na inne atrakcje w Dubaju dostępne na Tiqets. Przy droższych wstępach – typu park wodny czy Legoland, oszczędności mogą być naprawdę spore. Tu w tym kodzie rabatowym upatruję największą zaletę tego karnetu.

Go City: Dubai Explorer Pass

Karnet pozwalający na wejście do wybranych 3, 4, 5 lub 7 atrakcji w Dubaju. Jest to mega wygodne, bo czas na realizację wejść do 60 dni. Co ważne, nie musimy dokonywać rezerwacji na konkretne atrakcje, na konkretne dni czy godziny. Największym plusem tego karnetu jest to, że pokazujesz kod QR w danej atrakcji i po prostu wchodzisz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz